Můj článek zmizel

From Simulace.info
Jump to: navigation, search

V první řadě se uklidněte, na tomto webu nic doopravdy zmizet nemůže, protože se nic nemaže, pouze se starší verze nahrazují novějšími (to může být naopak problém v případě, že potřebujete něco skutečně smazat).

Pokud jste vložili článek a najednou jej nemůžete najít, nejčastější příčinou je, že jste měli při psaní přepnutý jiný jazyk, než ve které jste jej napsali a ten se tudíž uložil do jiné jazykové mutace. Zkuste jeho název zadat do vyhledávacího políčka vpravo nahoře a dát "Hledat". Článek se pravděpodobně objeví a s největší pravděpodobností zjistíte, že je veden jako článek v angličtině. Vlevo od vyhledávacího článku je rozbalovací menu, ve kterém zvolte "Přesunout" a článek přejmenujte. Pokud se Vám to z nějakého důvodu nepovedlo, kontaktujte admina, aby to udělal za Vás.

Pokud se Vám tímto způsobem nedaří dojít k cíli, zkuste se podívat na seznam všech stránek tohoto webu. Tam můžete zjistit, jestli kýžená stránka náhodou neexistuje pod jiným názvem (např. překlep).

Pokud tam stránka není, nikdy nebyla uložena. Přesvědčte se, že jste ji opravdu uložili (jiné otevřené okno prohlížeče?). Jinak kontaktujte admina.